Rzeszów Bezpłatne Ogłoszenia Lokalne

Zamów bezpośrednio w sklepie internetowym odbierz w dowolnym miejscu w polsce. Na stronie sklepu znajdziesz także informacje o kos… W sobotę four czerwca odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Prosimy o przekazanie tej informacji zainteresowanym oraz o ewentualne zgłoszenie nowych chorych w zakrystii.

Zapraszamy osoby dorosłe na spływ kajakowy po rzece Tanew, zakończony grillem. Wyjazd w sobotę, 21 sierpnia, o godz. eight.00 sprzed kościoła. Koszt – 60 zł od osoby.

Autobusy Isuzu spełniają wszystkie wyżej wymienione kryteria – zauważa Przewodniczący. Jak podkreślał Remigiusz Wzorek, Przewodniczący Zarządu Związku Gmin „PKS”, nowy zakup wzbogaci dotychczasową flotę i poprawi komfort podróżnych. Dla budynku Przedszkola Publicznego nr eleven przy ul. Mazurskiej to dodatkowo zagospodarowanie terenu, wymiana instalacji odgromowej oraz opraw oświetleniowych wewnątrz obiektu. W Przedszkolu Publicznym nr 17 przy ul. Witkacego wykonawca prac wymieni stolarkę, ogrodzenie, przebuduje podjazd i klatkę schodową, dostosuje sale i ubikacje do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Były proboszcz naszej parafii O. Jan Taff wraz z O. Eugeniuszem Śpiołkiem i O. Jackiem Raczkiem świętuje dzisiaj w Krakowie jubileusz 50-lecia kapłaństwa.

W sobotę w Katedrze rzeszowskiej święcenia kapłańskie. Polecajmy w naszej modlitwie eleven kandydatów do kapłaństwa. Dowiedz się, jakie grupy parafialne spotykają się w naszej parafii. Strony dostępne w domenie mogą zawierać adresy skrzynek mailowych.

Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy św. 8.00. Na jednodniową pielgrzymkę do Komańczy, Dukli, Starej Wsi, Iwonicza Zdroju, która odbędzie się w sobotę. Strażacy z OSP Rzeszów Wilkowyja będą w przyszłą niedzielę rozdawać kalendarze na nowy rok. Przy tej okazji będzie możliwość udzielenia strażakom finansowego wsparcia dla dalszego rozwoju jednostki. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna w poniedziałek, wtorek i środę w zwykłych godzinach.

Okres spowiedzi i komunii wielkanocnej trwa jeszcze tylko przez dwa tygodnie – do Uroczystości Trójcy Przenajświętszej. Zachęcamy do przystępowania do sakramentu pojednania. Przypominamy o możliwości spowiedzi przed każdą Mszą św. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św.

Mamy ofertę Twoich marzeń! Oferta sprzedaży dotyczy mieszkania usytuowanego na… Witam sprzedam mieszkanie w Rzeszowie, ul. Witolda 8 E.

Dziękujemy wszystkim, którzy składają ofiary na utrzymanie kościoła i klasztoru również za pośrednictwem „wirtualnej tacy” i wpłat na konto. Z wdzięcznością zapewniamy Was o naszej modlitwie w intencji wszystkich darczyńców i dobrodziejów. Są jeszcze wolne miejsca na kolonię w Łapszach Niżnych dla dzieci szkół podstawowych w dniach lipca. Zainteresowanych zapraszamy do zakrystii lub prosimy o kontakt z o. Mariuszem Kożuchowskim.

Dla orientacji, by przygotować odpowiednią ilość miejsc siedzących, prosimy o pobranie bezpłatnych biletów wstępu przy wejściu od strony nowicjatu. Od jutra bilety będzie można także odebrać w zakrystii. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. 17.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy św.

Organizujemy także kilkudniową pielgrzymkę do sanktuariów maryjnych na północy Polski w dniach września. Będziemy w sanktuariach w Swarzewie, Sianowie i Matemblewie. Można też przy okazji odpocząć jesienią nad morzem i zwiedzić okoliczne miejsca. Informacje na tablicach ogłoszeń, a zapisy i szczegóły u O.

W Roku św. Józefa zachęcamy do osobistego podjęcia nabożeństwa do Przeczystego Serca św. Józefa w pierwsze środy miesiąca, by umocnić wiarę, Kościół i nasze rodziny.

19.00, a kolejne terminy – na plakatach. Spektakl przeznaczony dla osób od 15 roku życia. Ze względów organizacyjnych prosimy o pobranie w zakrystii bezpłatnych biletów wstępu. W 45. Roku istnienia naszej parafii już teraz zapraszamy na Jubileusz 21 lat Małego Chóru Kalasancjusza i 17.

Specjalne rekolekcje dla mężczyzn i ojców z synami, które odbędą się w dniach od 1 do three kwietnia. Więcej informacji na tablicach ogłoszeń. Ogłoszenia nieruchomości na sprzedaż i wynajem Rzeszów.

Dziękujemy także wszystkim, którzy modlitwą i ofiarami wspierają zewnętrzne prace remontowo-budowlane związane z modernizacją wielofunkcyjnej auli pod kościołem. Podziękowanie za ofiary w wysokości 10 tys. Zł zebrane przez wolontariuszy w ostatnią niedzielę w ramach kwesty „Pola Nadziei”. Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej wprowadza nas w tajemnicę Wielkiego Tygodnia. Budowę bezpośredniego wejścia do auli pod kościołem oraz na jej modernizację.

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów. Ogłoszenia motoryzacyjne Rzeszów. Darmowe Ogłoszenia Rzeszów. Odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty i osoby uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. C) artwork. 6 ust.

Skorzystaj z okazji i kupuj taniej lub sprzedawaj na korzystnych warunkach. Wystawianie własnych ogłoszeń jest bezpłatne. Pani/Pana dane osobowe zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. Bez podania wymaganych danych osobowych udział w naborze nie będzie możliwy.

Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Otaczamy naszą modlitwą osoby zakonne, a ofiary składane w tym dniu na tacę będą przeznaczone na klasztory kontemplacyjne w naszej diecezji. Wymiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy św.

Warto jednak wiedzieć o tym, że Rzeszów to miasto, w którym funkcjonuje wiele dużych zakładów pracy i korporacji, a duże możliwości znalezienia zatrudnienia dotyczą branży IT. Dodatkowo funkcjonuje przemysł biotechnologiczny i farmaceutyczny. Dzięki powiadomieniom w prosty sposób dowiesz się o nowych ogłoszeniach spełniających zadane przez Ciebie kryteria.

Klub Seniora zaprasza na pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Jodłówce oraz do Bazyliki i Sanktuarium Grobu Bożego w Przeworsku w dniu 17 czerwca. Zapisy w Zakrystii i w Klubie Seniora w najbliższy czwartek. Zachęcamy do nabywania iczytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Echa z Afryki”. W „Gościu Niedzielnym” m.in.

Szczegóły przetwarzania danych przez każdą z jednostek znajdują się w ich politykach przetwarzania danych osobowych. W środę zapraszamy na Mszę Św. W intencji wszystkich dzieci nowego osiedla oraz na nabożeństwo czerwcowe w intencji dzieci. We wtorek, 31 maja, przypada liturgiczne święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Będziemy wpatrywali się w Maryję, która spieszy do swojej krewnej Elżbiety, będziemy prosili o wrażliwość na potrzeby innych dla wszystkich uczniów Chrystusa. Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu luksusowe, jasne i przestronne mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Sympatycznej.

Bywasz w różnych miastach i chciałabyś w pełni korzystać z możliwości, jakie dają intercourse spotkania? Nic prostszego! Wystarczy, że uruchomisz narzędzie umożliwiające szybką zmianę danych kontaktowych, by Twoje ogłoszenie dotarło do mężczyzn z miejscowości, w której aktualnie przebywasz.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, a na kolejny tydzień – czas pracy, urlopów i wakacyjnego wypoczynku – życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej oraz nowego numeru „Żywego Słowa” z codziennymi czytaniami i rozważaniami na wrzesień i październik. A na kolejny tydzień – czas pracy, urlopów i wakacyjnego wypoczynku – życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa. Dziękujemy ks. Tomaszowi Borowskiemu, pallotynowi za głoszone na dzisiejszych mszach św. Słowo Boże.

Spotkanie z O. Januszem Furtakiem, misjonarzem w Chile odbędzie się dzisiaj po wieczornej Mszy św. Dziękujemy O. Zbigniewowi Ptakowi z Jasnej Góry – misjonarzowi Eucharystii, za głoszone dzisiaj podczas wszystkich Mszy św. Słowo Boże oraz za ewangelizowanie poprzez książki religijne i zachęcamy do ich nabywania i czytania. Remont w środku auli. Wraz z Radą Parafialną bardzo prosimy i dziękujemy za każdą ofiarę złożoną na te cele.

Mieszkanie znajduje się na parterze. Ciche osiedle, monitorowane obok zabudowa domów jednorodzinnych. Kuchnia odnowiona Ok 4 lata temu wraz z nowym sprzętem marki Bosch. Łazienka po generalnym remoncie 2 lata temu. Wszystkim parafianom, oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych, opieki Matki Najświętszej w rozpoczętym nowym tygodniu. W związku z 20-tą rocznicą ogłoszenia praca rzeszów św.

USŁUGI WYKOŃCZENIOWE- POD KLUCZOferujemy profesjonalny montaż paneli HDF, oraz winylowych, wykładzin dywanowych w sypialniach, pokojach. Kompleksowe malowanie na biało i w kolorze. Montaż płytek podłogowych i ściennych. Łazienki kompleksowo.

Zapisy w zakrystii lub u o. Dariusza. Dziękujemy o. Januszowi Furtakowi za głoszone na dzisiejszych mszach św.

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia i przeżycia Odpustu parafialnego oraz poprzedzającego go Triduum. Na prośbę Konferencji Episkopatu Polski po Mszach św. Są zbierane ofiary do puszek na rzecz Afgańczyków, którzy znaleźli się w dramatycznej sytuacji w swoim kraju. Szczegóły na stronie instytutu oraz na plakacie od strony ulicy.

Na naszą Ojczyznę. Zapraszamy w sobotę po wieczornej Mszy św. Jako dzień postu i modlitwy w intencji pokoju oraz solidarności z Ukrainą. Przypominamy o możliwości podjęcia dobrowolnej abstynencji w najbliższym tygodniu lub w zbliżającym się okresie Wielkiego Postu. Niedziela „Ad Gentes”– dzień modlitwy i solidarności z misjonarzami. Jałmużnę na wsparcie misji będzie można składać po Mszach św.

W serwisie możesz szybko i sprawnie sprzedać wszystkie swoje zbędne rzeczy. W rzeszowlokalnie.pl masz także możliwość poszukiwania pracy bądź pracowników. Możesz także publikować i promować swoją firmę za pomocą ogłoszeń o usługach.

Poszukujesz kobiety? To dobrze trafiłeś bo ja szukam faceta! Dyskretnego, ale przede wszystkim zadbanego do dyskretnych seks spotkań po pracy. Oferuję, wszystko to co może sprawić nam…

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję. Działka o powierzchni 3 arowa na ROD Przyszłość w Rzeszowie na sprzedaż, bezpośrednio od właścicieli. Cena do negocjacji.

Przyszła niedziela jest obchodzona w Kościele jako Niedziela Słowa Bożego. Msza św. 9.30 będzie animowana przez Wspólnotę Domowego Kościoła. We wtorek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który potrwa do 25.01. Światowy Dzień Chorego.

Podobne wartości w tym zakresie cenowym odnotowaliśmy w Katowicach (40 proc.), Łodzi (45,1 proc.) i w Poznaniu (39 proc.). Z kolei niemal 9 proc. Wszystkich ogłoszeń miało cenę powyżej miliona złotych. Większy udział był tylko w Krakowie (11 proc.) i Warszawie (19,5 proc.).

Tego dnia – w 82. Rocznicę wybuchu II wojny światowej – pamiętajmy o modlitwie za poległych w obronie Ojczyzny i o pokój dla całego świata. Święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty (prosimy o modlitwę w intencji o. Mateusza Pindelskiego – Prowincjała Polskiej Prowincji Pijarów), w czwartek wspomnienie św.

Wieczornej wraz z dziećmi pierwszokomunijnymi przeżywać będziemy „Biały Tydzień”. W poniedziałek – wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła. W szczególności będziemy się modlić o powołania kapłańskie i zakonne podczas Mszy św.

Dziękujemy wpłacającym i zbierającym. I Komunii Świętej. Przyniesienie ciasta na Parafiadę w niedzielę rano od godz. 9.00 do świetlicy CKC.

Dziękujemy również tym, którzy regularnie składają swoje ofiary bezpośrednio na konto budowy. Chcesz coś kupić lub sprzedać w atrakcyjnej cenie? Przejrzyj ogłoszenia Rzeszów z nowym oraz używanym asortymentem. Znajdziesz oferty o sprzedaży samochodów osobowych lub dostawczych, wyposażenia wnętrz, modnych ubrań dla każdego, komputerów, akcesoriów dla dzieci oraz wiele innych.

Informacje o wysokości zmniejszają szansę nieporozumienia z rekruterem podczas rozmowy kwalifikacyjnej. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Ofiary składane tego dnia na tacę będą przeznaczona na działalność Katolickiego Radia VIA. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa połączone w oktawie Bożego Ciała z procesją Eucharystyczną wokół kościoła. Dzisiaj o godz. 17.15, a w dni powszednie po Mszy św.

Przedstawiciele działającej przy naszej parafii Grupy Męskiej po dzisiejszych Mszach św., przed kościołem od strony nowicjatu, propagują kult swojego patrona św. Andrzeja Boboli (m.in. książki, modlitewniki) oraz zapraszają mężczyzn do udziału w spotkaniach Grupy. W przyszłą niedzielę siostry Służebniczki Śląskie będą dzielić się swoim doświadczeniem misyjnej pracy w Kamerunie oraz prosić o modlitwę i ofiary do puszek na wsparcie misji.

Ojca Pio. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 8 tego dnia nie odbędzie się. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii oraz wspólnoty. Od najbliższego piątku do niedzieli odbędą się w domu Przednowicjatu Pijarskie Rekolekcje Powołaniowe dla chłopaków, chętni z naszej parafii mogą się jeszcze zgłaszać do o.

Na stypendia dla zdolnej a ubogiej młodzieży. Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Kartki na wypominki są wyłożone na półkach z prasą katolicką oraz w kancelarii.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy w ramach peregrynacji figury Matki Bożej Różańcowej, która potrwa do czwartku. Dzisiaj od godz. 15 do 18.00 adoracja Najśw. Sakramentu, podczas której o pełnych godzinach odmówimy trzy części Różańca. Szczegółowy program całej peregrynacji znajduje się na plakatach i na stronie internetowej. Na stolikach z prasą umieszczone są także teksty zawierzenia rodziny Niepokalanemu Sercu Maryi, do którego gorąco zachęcamy.

Pamiętajmy w naszych modlitwach o dostojnych Jubilatach. Zapraszamy do udziału w Kongresie duchowości młodych INspirowani Kalasancjuszem, który odbędzie się w Krakowie w dniach września. Więcej informacji na stronie internetowej i facebooku. Ojcu Łukaszowi Adamusiakowidziękujemy dzisiaj za sześcioletnią posługę w naszej parafii i za wszelkie dobro.

Uroczystości związane z 10. Rocznicą koronacji Obrazu Matki Bożej Szkaplerznej odbędą się w poniedziałek, eleven października, w parafii Świętego Krzyża przy ul. 3 Maja. Szczegóły na plakacie od strony Przednowicjatu.

Stacjonarne biura z ogłoszeniami matrymonialnymi powiadamiają w tradycyjny sposób, w internetowych biurach matrymonialnych jest to bardziej skomplikowane. W MyDwoje sam możesz zdecydować, czy chcesz, by inni Użytkownicy byli powiadamiani o Twoich ruchach. Oczywiście możesz zmieniać to wiele razy – kiedy tylko zechcesz. Gdy zmienisz ustawienia, a potem znowu zdecydujesz się na powiadamianie, nie będziesz mógł zobaczyć wizyt, które odbyły się w czasie okresu, kiedy byłeś niewidoczny.

1 lit. A) RODO — podanie danych zakresie wykraczającym poza przepisy prawa, zostanie potraktowane jako zgoda na przetwarzanie tych danych osobowych. Stanowisku. D) cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych. Podanie innych danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa, zostanie potraktowane jako zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Szykujesz się do remontu łazienki? A może potrzebujesz rzetelnej firmy, która zajmie się wykończeniem świeżo zakupionego mieszkania? Chętnie podejmiemy się każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia. Zajmujemy się układaniem płytek w Rzeszowie i okolicznych miejscowościach Wyceny dokonujemy po dokładnej analizie miejsca oraz wymagań klienta. Każda realizacja jest inna i wymagać może różny…

Osoby chore z naszej parafii, ofiarami do skarbonki Caritas znajdującej się przy konfesjonale. Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP, do której przygotujemy się przez Triduum odprawianym od środy po wieczornej Mszy św.

Wieniawskiego. Na ogródku znajduje się domek o powierzchni 5mx3,6m wybudowany w roku 2021 oraz garaż blaszany na narzędzia. Do działki jest podciągnięty prąd oraz woda.

Przyjmuję do wiadomości, że OLX wykorzystuje moje dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności oraz Polityką dotyczącą plików cookie i podobnych technologii. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne. D) cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie bez podania przyczyn — w sytuacji gdy podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda osoby, której dane dotyczą. W stolicy Wielkopolski największy udział w podaży mają ogłoszenia z mieszkaniami wycenionymi do 300 tys.

Warto zaznaczyć, że im więcej informacji znajdzie się w ogłoszeniu o pracę, tym większa szansa, że uda się znaleźć odpowiedniego pracownika. Obecnie dla wielu kandydatów spore znaczenie ma informacja o wysokości wynagrodzenia na miesiąc lub na godzinę. W ten sposób łatwiej mogą oni przefiltrować ogłoszenia i stwierdzić, czy dane miejsce pracy jest w ogóle dla nich odpowiednie.

Więcej informacji na plakatach. Witek Wilk. Więcej informacji na plakacie od strony Przednowicjatu. Święto Świętych Cyryla i Metodego – patronów Europy. „Noc Walki Duchowej o błogosławieństwo dla Polski” – adorować Najśw.

Dodaj swoje ogłoszenia Rzeszów i wypróbuj skuteczność naszego serwisu. Włącz powiadomienia o nowych ogłoszeniach z tej listy. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp. Z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych. Moja zgoda obejmuje numery telefonów i adresy e-mail wykorzystywane podczas korzystania z usług Grupy OLX Sp.

forty six,60 m2

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. Z o. Z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl – zgodnie z polityką prywatności.

Hetmańskiej. Oferta na wyłączność biura… Pośredników zapraszam tylko z konkretnymi klientami. Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie na ul.

Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. E-Rzeszów.pl Rzeszowski Portal Ogłoszeniowy jest inicjatywą społeczną realizowaną ze środków własnych. Profil działalności rzeszowskiego portalu ogłoszeniowego jest ukierunkowany na ogłoszenia drobne z miasta Rzeszowa oraz terenu województwa podkarpackiego.

Oznacza to, że począwszy od dzisiejszej niedzieli wszyscy wierni mają moralny obowiązek uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Eucharystii. Zapraszamy na wakacyjne zajęcia z języka angielskiego i hiszpańskiego dla klas 2-7 w Centrum Kultury Calasanz. Informacje na stronie internetowej. Zmiana tajemnic różańcowych w najbliższą niedzielę po Mszy św. Bardzo cieszymy się z nowego numeru „Kalasancjusza Rzeszowskiego” i dziękujemy jego twórcom. Znajdziemy w nim zapis wybranych wydarzeń i wspomnień z minionego roku.

Niech Bóg błogosławi mu w pijarskim dziele w Bolszewie, gdzie będzie przełożonym wspólnoty zakonnej. Na jednodniową pielgrzymkę do Komańczy, olx ogłoszenia praca rzeszów Dukli, Starej Wsi, Iwonicza Zdroju, która odbędzie się w sobotę 18 września. Koszt 60 zł. Zapisy w zakrystii lub kancelarii.

Jest nowy numer „Echa z Afryki” oraz wiele wartościowych artykułów w „Niedzieli” i „Gościu Niedzielnym”. Odpowiadając na apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski po Mszach św. Z racji dzisiejszej uroczystości po Mszach św.

Projekt zakłada budowę budynku mieszkalnego w stylu kaskadowym… Oferuję Państwu na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie na osiedlu Krakowska-Południe przy ul. Stojałowskiego. Nieruchomość znajduje się na III piętrze, czteropiętrowego, ocieplonego bloku…. Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie z trzema niezależnymi pokojami usytuowane w ścisłym centrum Rzeszowa przy ul.

Dział praca udostępnia oferty pracy z Rzeszowa jak i wizytówki osób poszukujących pracy. Aktualnie przeglądasz ogłoszenia lokalne z Rzeszowa. Znajdziesz tu wiele atrakcyjnych ofert z różnych dziedzin. Wybierz odpowiedni dział lub skorzystaj z wyszukiwarki by szybciej znaleźć to czego szukasz.

Z tej racji za tydzień, w całej Polsce, po Mszach św. Zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym. Ofiary na sprzątanie kościoła i kwiatyprzekazywane za tydzień z racji three. Niedzieli miesiąca. Prosimy składać je w opisanej kopercie na tacę lub do skarbonek przy stolikach z prasą albo wpłacać na konto. Niedzielę Adwentu.

W liturgii tego tygodnia w czwartek w naszym pijarskim Zakonie wspominamy św. Pompiliusza Marię Pirrottiego. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w peregrynację figury Matki Bożej Różańcowej w naszym kościele.

Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym organizuje Pielgrzymkę w intencji zmarłych do Matki Bożej Pocieszenia w Leżajsku, która odbędzie się w sobotę. Informacje na plakatach. Na kolejny tydzień, w którym rozpocznie się nowy rok szkolny, życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa.

W środę, 1 czerwca, przypada Międzynarodowy Dzień Dziecka. Zapraszamy do udziału w ostatnich już w tym roku nabożeństwach majowych. Od środy zapraszamy w czerwcu do odmawiania litanii, do Najświętszego Serca Jezusowego. Administratorem danych osobowych jest NNV sp. Z o.o. Oferta bezpośrednio od sprzedającego i bez pośrednika.

Leave a Reply