Praca Rzeszów

5 months agoOd granic z Ukrainą i Słowacją dzieli go dystans około a hundred km. Na rozwój miasta wpływ z pewnością ma dogodne położenie przy głównym szlaku komunikacyjnym łączącym Kraków, Przemyśl i Lwów z Bliskim Wschodem. Jest miastem na prawach powiatu, stolicą województwa podkarpackiego, siedzibą władz oraz najważniejszych instytucji regionu. Dane kontaktoweInformacje na temat danych kontaktowych do urzędu, mapa z położeniem i sposób dojazdu.

Z podkarpackiego wywodzi się też wiele najbardziej rozpoznawalnych agency na polskim rynku, między innymi Asseco Poland S.A., Śnieżka, Kazar czy Dębica. Rzeszów stanowi europejskie centrum światowego potentata w przemyśle lotniczym – United Technologies Corporation. Do największych zakładów przemysłowych w tym segmencie należy bez wątpienia Pratt & Whitney Rzeszów, który jest światowej klasy producentem silników lotniczych do śmigłowców oraz samolotów cywilnych i wojskowych czy MTU Aero Engines Polska. Szacuje się, że co piąty mieszkaniec Rzeszowa jest studentem.

Powiatowa Rada Rynku PracyW dziale zawarte zostały informacje na temat Powiatowej Rady Rynku Pracy. Tworząc powiadomienie Job Alert, akceptujesz nasze Warunki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia zgody, anulując subskrypcję lub postępując w sposób opisany w naszych Warunkach.

Przyjrzyj się liście dostępnych ofert pracy i jeśli swoją przyszłość chcesz związać z solidną firmą, aplikuj na wybrane stanowisko. Stabilna praca, niezależnie od tego, czy jest nią ochrona fizyczna, czy serwis elektronicznych systemów bezpieczeństwa, to większy komfort życia i łatwiejsze planowanie przyszłości. Stolica Podkarpacia jest jednym z potężniejszych ośrodków przemysłowych w Polsce, dzięki czemu region oferuje mnóstwo miejsc pracy w Rzeszowie i okolicach. Triumfuje w produkcji sprzętu domowego czy meblarskiego, a ponadto jest potęgą przemysłu farmaceutycznego – chyba nikomu nie trzeba przedstawiać producentów takich jak ZELMER czy ICN Polfa Rzeszów. Prym w branży budownictwa z kolei wiedzie między innymi Instalbud Rzeszów.

Do najpopularniejszych kierunków w ofercie rzeszowskich uczelni należą bez wątpienia te związane z finansami i rachunkowością, informatyką i logistyką. Pomoc w poszukiwaniu kandydatów do pracyInformacje o pomocy jaką urzędy pracy oferują pracodawcom przy poszukiwaniu pracowników. W Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Rzeszowa przygotowano specjalną zakładkę „Ogłoszenia, komunikaty, zamówienia publiczne”, w której publikowane są aktualne ogłoszenia dotyczące naboru na wolne stanowiska w Urzędzie Miasta Rzeszów. Na stronie internetowej można uzyskać informacje dotyczące wyników naboru oraz pobrać kwestionariusz aplikacyjny dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie. Przypominamy o trwającym naborze wniosków o zorganizowanie stażu w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim “,…

Ciekawy obraz sytuacji na rynku pracy w powiecie rzeszowskim daje też współczynnik obciążenia demograficznego, czyli stosunek liczby osób w wieku nieprodukcyjnym do liczby osób w wieku produkcyjnym. Rzeszów jest największą aglomeracją południowo-wschodniej Polski i stolicą województwa podkarpackiego. Stanowi znaczący ośrodek akademicki w regionie i jest najsłynniejszym klasterem lotniczym w kraju. Znakomite zaplecze technologiczne sprawia, że miasto przyciąga wiele agency z zagranicznym kapitałem, a całe województwo może pochwalić się najbardziej rozpoznawalnymi markami w kraju.

Grupy „Rzeszów – praca motoryzacja rzeszów – Szukam pracy / Dam prace” oraz „Co i gdzie w Rzeszowie – poszukuję/polecam, PRACA RZESZÓW dam/szukam” zgromadziły sporą społeczność, a posty publikowane są regularnie, praca motoryzacja rzeszów po kilka dziennie. Warto, więc dołączyć, na bieżąco monitorować oferty i kontaktować się ze zleceniodawcami. Jak zatrudnienie w Rzeszowie rozkłada się na poszczególne branże?

Leave a Reply